Prace Wysokościowe Warszawa

Na co dzień zajmujemy się prowadzeniem prac z wykorzystaniem technik dostępu linowego. Pracujemy wszędzie tam gdzie zwykły montażysta, pracownik nie jest w stanie dostać się nawet metodami zwyżek czy podnośników. Alpiniści stosują wiele sposobów na dostęp do miejsc wysokich lub trudno dostępnych, nie zawsze są to liny – stosujemy metody sztucznych ułatwień, używamy technik wziętych „żywcem” ze wspinania w wielkich ścianach innym razem stosujemy małe osobiste wyciągarki alpinistyczne.

Prace wysokościowe wykonujemy zarówno na obiektach mieszkalnych takich jak wspólnoty mieszkaniowe, apartamentowce czy budynki biurowe lub na obiektach wysokich takich jak maszty i wieże teletransmisyjne, kominy przemysłowe, silosy czy hale przemysłowe.

Zajmujemy się pracami remontowymi, malarskimi, czyszczeniem elewacji szklanych i panelowych, remontami dachów i montażem systemów odprowadzania wód opadowych.

Zimą nasza firma zajmuje się odśnieżaniem dachów, zbijaniem sopli i nawisów śnieżno lodowych które mogą zagrażać  osobom postronnym. Odśnieżamy hale przemysłowe o dużych powierzchniach powyżej 20-40tyś metrów kwadratowych ale i małe obiekty jak domy wolno stojące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>